Gizlilik PolitikasıGİZLİLİK POLİTİKASI

 

*seçkinoptik.com'u  sadece ziyaret etmek için herhangi bir kişisel bilginizi vermeniz gerekmemektedir. Ancak üye olmak ya da alışveriş yapmak için gerekli bigilerinizi vermeniz gerekmektedir.

 

*seçkinoptik.com'a  üye olurken ya da bu siteden alışveriş yaparken bıraktığınız kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygılıdır. Bu bilgileri iş ortakları, müstahdemleri ve yasal zorunluluklar dışında üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşmaz.

 

*SEÇKİN OPTİK  tarafından toplanan bu bilgiler, kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece SEÇKİN OPTİK  bünyesinde kullanılmaktadır.

 

*SEÇKİN OPTİK , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, SEÇKİN OPTİK.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla SEÇKİN OPTİK  iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

*Müşteri bilgileri, resmi makamlarca, usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

*Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

*Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde SEÇKİN OPTİK.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin SEÇKİN OPTİK.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


*SEÇKİN OPTİK istediği taktirde kişisel bilgilerinizi kendi adına kampanya yönetmek ve bununla ilişkili olarak sizinle iletişim(E-posta, SMS, Whatsapp Mesajı, Tele Pazarlama) kurmak için kullanabilir.


*Üye olma işlemini gerçekleştirmek bu maddeleri kabul etmeyi de içermektedir

 

WhatsApp Destek Hattı
Aklınıza Takılan Tüm Soruları WhatsApp Destek Hattımız Üzerinden Sorabilirsiniz.
Seçkin Optik
WhatsApp Destek